Nasza oferta

Zdjęcie do artykułu Baza szkoleniowo-noclegowa - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Zdjęcie do artykułu Usługi - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuZdjęcie do artykułu Reklama - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuZdjęcie do artykułu Oferty pracy - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuZdjęcie do artykułu Wydawnictwo - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Zdjęcie do artykułu Miód z naszej pasieki - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
Słoneczny dzień. Na zdjęciu widać od frontu budynek Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 2 w Sielinku.

Sielinko

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 2 w Sielinku.

Słoneczny dzień. Na zdjęciu widoczny jest od frontu budynek Powiatowego Zespołu Doradztwa numer 7 w Marszewie.

Marszew

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 7 w Marszewie.

Słoneczny dzień. Na zdjęciu, od frontu, widoczna jest siedziba Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 w Gołaszynie.

Gołaszyn

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 w Gołaszynie.

Zdjęcie ilustracyjne. Słoneczny dzień. Na niebie widoczne są pojedyncze chmury. Na polu po żniwach widoczne są baloty słomy.

Usługi

Usługi oferowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Grafika ilustracyjna. Na niebieskim tle widoczny jest rysunek białego megafonu trzymanego przez dłoń.

Reklama w Poradniku Gospodarskim i na stronie internetowej

Przedstawiamy kosztorys reklam w Poradniku Gospodarskim oraz na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Okładka Poradnika Gospodarskiego. Zbliżenie na tytuł i fragment zdjęcia, na którym są grzyby.

Majowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Zdrowe i wydajne stado dzięki kiszonce, moc grzybów shiitake i dobrostan zwierząt - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, majowym numerze Poradnika Gospodarskiego, wydawanego przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym wydaniu.

Fragment pierwszej strony kwietniowego numeru Poradnika Gospodarskiego. Na tle zdjęcia przedstawiającego pisanki w miskach, widoczny jest napis Poradnik Gospodarski.

Kwietniowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wypas leśno-pastwiskowy bydła mięsnego, tulipany z Wielkopolski znane na całym świecie lub ogródek warzywny w skrzyniach - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, kwietniowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Grafika przedstawia połowę pierwszej strony marcowego numeru Poradnika Gospodarskiego. Widać na niej napis "Poradnik Gospodarski" oraz zdjęcie częściowo przedstawiające karmnik

Marcowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Działania wspierające ochronę środowiska w ramach Wspólnej Polityki Rolnej, owady zapylające i ich znaczenie w ekosystemie, Wpływ wypasu koni na kształtowanie się zbiorowisk roślinnych pastwisk czy robot udojowy w gospodarstwie z bydłem mlecznym - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, marcowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Na stole leżą lutowe numery Poradnika Gospodarskiego. Na okładce jest napis "Poradnik Gospodarski" oraz zdjęcie ukazujące gliniane garnki na drewnianym płocie.

Lutowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Choroby rzepaku ozimego, oleje tłoczone na zimno, premie dla młodych rolników czy Program Priorytetowy Agroenergia - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, lutowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.