Logotypy Unii Europejskiej, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

„Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich” - informacja po wydarzeniu

W dniach 3 i 4 czerwca 2023 roku odbywało się w Sielinku kompleksowe wydarzenie: IV Krajowe Dni Pola Sielinko 2023, XXIX Wielkopolskie Targi Rolnicze, IV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas którego w strefie Rozwoju Obszarów Wiejskich Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu wystawiały się Koła Gospodyń Wiejskich, których stoiska zostały zorganizowane w ramach realizacji operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pod nazwą „Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich”.

Logotypy Unii Europejskiej, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

„Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich” - zapraszamy uczestników targów na stoiska wystawiennicze

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza uczestników kompleksowego wydarzenia: IV Krajowe Dni Pola Sielinko 2023, XXIX Wielkopolskie Targi Rolnicze, IV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w dniach 3-4 czerwca 2023 roku do odwiedzenia stoisk Kół Gospodyń Wiejskich znajdujących się w strefie Rozwoju Obszarów Wiejskich Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zorganizowanych w ramach realizacji operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pod nazwą „Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich”.

 Grupa kobiet w fartuchach granatowych pozuje do zdjęcia, stojąc za stołem z potrawami.

"Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich" - czekamy na zgłoszenia Kół Gospodyń Wiejskich

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (WODR) realizuje operację pod nazwą Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich. W związku z powyższym Ośrodek poszukuje chętne Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) z województwa wielkopolskiego, które 3 lub 4 czerwca 2023 roku chcą zaprezentować się w Sielinku podczas kompleksowego wydarzenia: IV Krajowe Dni Pola Sielinko 2023, XXIX Wielkopolskie Targi Rolnicze, IV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Logotypy Unii Europejskiej, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Informacja o realizacji operacji pod nazwą „Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich”

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu – Partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich informuje, że w dniu 20 kwietnia 2023 roku podpisana została umowa z Samorządem Województwa Wielkopolskiego na realizację operacji pod nazwą „Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich”.

 - WODR

Publikacje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – kolejna edycja jest już dostępna

Na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pojawiła się czwarta edycja publikacji „Dobre praktyki mające wpływ na rozwój obszarów wiejskich – przykłady operacji zrealizowanych w ramach planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich”.

Grupa ludzi pozuje do zdjęcia. Za nimi na ścianie jest ekran multimedialny.

Sprawozdanie z konferencji w ramach projektu: „Poprawa pozycji konkurencyjnej rolników dzięki ograniczeniu roli pośredników w łańcuchu produkcji wołowiny”

W dniach 29 i 30 marca 2023 roku odbyła się, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, konferencja podsumowująca operację, która miała miejsce w Minikowie po realizacji dwóch wyjazdów studyjnych w ramach 2. etapu projektu: do województwa warmińsko-mazurskiego dla 50 rolników z Kujaw i Wielkopolski oraz do województwa kujawsko-pomorskiego dla 50 rolników z Podlasia, Warmii i Mazur.

Grupa ludzi w fartuchach ochronnych pozuje do zdjecia.

Sprawozdanie z trzeciego wyjazdu studyjnego w ramach projektu: „Poprawa pozycji konkurencyjnej rolników dzięki ograniczeniu roli pośredników w łańcuchu produkcji wołowiny”

W dniach od 14 do 16 marca 2023 roku odbył się trzeci (pierwszy w ramach 2. etapu) z zaplanowanych, trzydniowy wyjazd studyjny do województwa warmińsko-mazurskiego dla 50 rolników z Wielkopolski oraz z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach operacji realizowanej przez Federację Grup i Producentów Wołowina Polska wraz z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Olsztynie oraz Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.