Biały napis Poradnik Gospodarski na ciemnym tle. Widać kawałek głowy alpaki.

Wakacyjny numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Choroby bydła opasowego, zasady produkcji zwierzęcej w systemie ekologicznym i racjonalne nawożenie łąk - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w wakacyjnym, lipcowo-sierpniowym wydaniu Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o czym piszemy w nowym numerze.

Biały napis Poradnik gospodarski na zielonym tle.

Czerwcowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Tematy związane z IV Krajowymi Dniami Pola Sielinko 2023 podejmujemy w czerwcowym wydaniu specjalnym Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o czym piszemy w nowym numerze.

Napis Poradnik Gospodarski na tle bzu.

Majowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Dotowane ubezpieczenia rolne, potas w uprawie roślin rolniczych, przetwórstwo mięsa jako dodatkowy dochód gospodarstwa - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, majowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Biały napis Poradnik Gospodarski na tle pisanek.

Kwietniowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Systemy zaprawiania nasion oraz zastosowanie inokulantów, obiad z łąki, czyli jadalne chwasty polskie, uprawa roli i roślin w gospodarstwie rolnym w oparciu o plan nawozowy - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, kwietniowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Biały napis Poradnik Gospodarski na rozmytym tle kwiatów.

Marcowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Zasady BHP w pracy przy koniach, instrumenty KPO wspierające rozwój rolnictwa, mikroflora powietrza i wody - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, marcowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Trzech mężczyzn w garniturach. Mężczyzna pośrodku trzyma dwie statuetki.

Lutowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Organizacja Krajowych Dni Pola – ogromne wyzwanie oraz prestiż, kiedyś agronom, dziś doradca rolny, gospodarstwo rolne w zgodzie z naturą - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, lutowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Biały napis Poradnik Gospodarski na tle gałęzi.

Styczniowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Platforma doradcza eDWIN ze Złotym Medalem, bezpieczeństwo i higiena pracy – produkcja zwierzęca, królestwo pomidorów uprawianych na wełnie - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, styczniowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Biały napis Poradnik Gospodarski na tle drzewa bez liści pokrytego śniegiem.

Grudniowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wyzwania współczesnego producenta mleka, międzyplony w uprawach polowych i wsparcie na zieloną energię w gospodarstwie rolnym - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, grudniowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Na tle różowych kwiatków na gałązce znajduje się biały napis Poradnik Gospodarski.

Listopadowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wymagania dotyczące utrzymania koni, biogazownie rolnicze i agrofotowoltaika - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, listopadowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Napis Poradnik Gospodarski na tle zielonych liści.

Październikowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wpływ genetyki na opłacalość produkcji zwierzęcej, BHP w gospodarstwie rolnym, dlaczego warto zbierać deszczówkę - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, październikowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.