grafika konkurs

eDWIN w prestiżowym konkursie, głosujcie!

WSIS to Światowy Szczyt Społeczeństwa Informacyjnego, działający przy Zgromadzeniu Ogólnym ONZ. Do jego zadań należy promocja najciekawszych projektów cyfrowych obecnych w gospodarkach poszczególnych krajów, między innymi poprzez konkurs, w którym Internetowa Platforma Doradztwa i Wspomagania Decyzji w Integrowanej Ochronie Roślin trafiła właśnie do drugiego etapu.

Plakat informacyjny konferencji

Kierunek Innowacja w Swarzędzu

Zapraszamy na konferencję organizowaną 5 lutego 2024 roku przez wydawcę miesięcznika Farmer oraz portalu Farmer.pl z udziałem marki eDWIN.

Uczestnicy stoiska WODR pozują do zdjęcia z maskotką kukurydzą

Polagra Premiery 2024 za nami

Dziękujemy wszystkim rolnikom, współpracownikom, kontrahentom, gościniom i gościom, którzy odwiedzili w dniach 19 – 21 stycznia stoisko Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Dziękujemy za ciekawe rozmowy, pouczające spostrzeżenia i wypowiedziane oczekiwania. To nas motywuje do dalszej, wytężonej pracy na rzecz wielkopolskiej wsi.

Dyrektor Jacek Sommerfeld stoi ze Złotym Medalem na scenie targów Polagra Premiery

Podwójne Złoto platformy doradczej eDWIN na targach Polagra Premiery!

Platforma doradcza eDWIN, której pomysłodawcą jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, otrzymała dwa Złote Medale na targach Polagra Premiery. Nagrody są przyznawane produktom wyróżniającym się innowacyjnością przez ekspertów oraz samych konsumentów i uczestników targów.

Grafika ilustracyjna. Na grafice widoczna jest dłoń trzymająca telefon. Obok jest logo eDWIN oraz informacje o platformie doradczej eDWIN.

Platforma doradcza eDWIN ze Złotym Medalem!

Platforma doradcza eDWIN, której pomysłodawcą jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, została nagrodzona Złotym Medalem Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda jest przyznawana produktom wyróżniającym się innowacyjnością w oparciu o autorskie rozwiązana.

Na jasnoszarym tle widoczny jest obrazek telefonu oraz informacje o aplikacji doradczej eDWIN. Na dole są logotypy UE, flaga Polski, logo Polski Cyfrowej oraz logo eDWIN

Rolnicza aplikacja eDWIN całkowicie dostępna. Każdy może z niej skorzystać

Bezpłatna aplikacja eDWIN, która ułatwia codzienną pracę na polu, jest już całkowicie dostępna. Skorzystać mogą z niej zarówno rolnicy, jak i samorządy, instytucje naukowe oraz każdy z nas. Wraz z końcem października uruchomione zostały dwie ostatnie usługi w ramach platformy eDWIN, którymi są „Śledzenie pochodzenia produktów” oraz „Raportowanie zagrożeń”.

Wnętrze sali wykładowej. Dyrektor Jacek Sommerfeld przemawia na otwarcie konferencji. Przed nim siedzi kilkadziesiąt osób.

Platforma doradcza eDWIN - podsumowanie prac na konferencji w Poznaniu

Podsumowanie ponad trzyletnich prac nad platformą eDWIN, dyskusje nad dalszym rozwojem platformy oraz wykłady dotyczące między innymi ochrony roślin – tak wyglądała wtorkowa konferencja na temat projektu eDWIN, którą zorganizował Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. W konferencji uczestniczyły osoby zaangażowane w prace nad powstaniem platformy.