Słoneczny dzień. Na zdjęciu, od frontu, widoczna jest siedziba Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 w Gołaszynie.

Gołaszyn

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 w Gołaszynie.

W strukturze Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 z siedzibą w Gołaszynie funkcjonuje Ośrodek Wystawowo-Edukacyjny, powołany do życia w czerwcu 2011 roku. Do głównych zadań ośrodka należy:

  • kształcenie większej liczby rolników i doradców,
  • organizacja imprez masowych,
  • prowadzenie na poletkach demonstracyjnych Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego, mającego istotny wpływ na właściwy dobór materiału siewnego przez rolników.

Ośrodek Wystawowo-Edukacyjny w Gołaszynie jest położony w południowo-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w powiecie rawickim, gminie Bojanowo. Ośrodek prowadzi swoją działalność w oparciu o tereny własne oraz dzierżawione.

Konferencje i szkolenia

Ośrodek Wystawowo-Edukacyjny w Gołaszynie dysponuje 3 salkami wykładowymi mieszczącymi odpowiednio: 30 osób (parter), 20 osób (piętro), 20 osób (parter) – salka kominkowa.

Wnętrze pomieszczenia. Wzdłuż prostokątnego stołu, na którym leży obrus, po obu stronach stoją krzesła. Z tyłu widoczna jest szafa.

Baza noclegowa

Do dyspozycji gości są 4 pokoje jedno i dwuosobowe mogące pomieścić jednorazowo 6 osób. W dwóch pokojach jest bezpośredni dostęp do łazienki, pozostałe dwa mają dostęp do łazienki znajdującej się na korytarzu.

Wnętrze pokoju. Dwa łóżka stoją obok siebie pod ścianą. Między nimi jest szafka nocna. Przy drugiej ścianie stoi szafa.

Wnętrze łazienki. Przy ścianie stoi umywalka, a nad nią wisi lustro.

Wnętrze łazienki. Przy narożniku stoi prysznic. Obok niego, przy ścianie jest toaleta.

Kontakt

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego nr 3 z siedzibą w Gołaszynie, Ośrodek Wystawowo-Edukacyjny w Gołaszynie

Adres: Gołaszyn 60, 63-940 Bojanowo

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel./Faks: 65 5456 463

Kierownik: Jan Szczepaniak

 

Zdjęcia: Jacek Strykowski