Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w dniu 17 kwietnia 2024 roku od godz. 9:00 do 13:30 organizuje na platformie ClickMeeting konferencję w formie webinarium pn. „Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych”.

W programie zaplanowaliśmy 5 wykładów, podczas których prelegenci opowiedzą o kwestiach zarówno teoretycznych jak i praktycznych zakładania i prowadzenia działalności w obszarze krótkich łańcuchów dostaw produktów żywnościowych. Oprócz tego poruszone zostaną kwestie higieny produkcji i bezpieczeństwa żywności, a także zagadnienia związane z technologią przetwórstwa mięsa w rzeźniach rolniczych.

Konferencja skierowana jest do rolników, producentów i przetwórców żywności, a także do instytucji wspierających ich działania.

Zapisz się na konferencję za pomocą aplikacji EPSU Mobilne. Aplikację pobierzesz bezpłatnie w sklepie Google Play lub App Store lub, logując się na stronie internetowej WODR w Poznaniu poprzez zakładkę w menu Wydarzenia/Szkolenia WODR lub bezpośrednio przezlink

Jeśli z powodów technicznych nie możesz zapisać się na konferencje za pomocą aplikacji – prześlij wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Temat wiadomości: Konferencja – Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych. W treści wpisz Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz powiat. W odpowiedzi otrzymasz link zapraszający na konferencję.

W sprawach związanych z konferencją należy kontaktować się z Działem Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 61 863 04 18.