Sala konferencyjna. Przy długim stole nakrytym zastawą do kawy siedzą ludzie po obu stronach. Na szczycie stołu stoi mężczyzna w garniturze i przemawia. Za nim jest ekran z wyświetloną prezentacją na temat Krajowych Dni Pola 2023.

Spotkanie z samorządami w sprawie Krajowych Dni Pola Sielinko 2023

We wtorek, 6 września w Sielinku odbyło się spotkanie z przedstawicielami samorządów wielkopolskich w sprawie współpracy podczas Krajowych Dni Pola 2023, organizowanych w dniach 3-5 czerwca przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Zdjęcie z góry przedstawiające zielone poletka demonstracyjne w Sielinku.

Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 - informacja dla firm nasiennych

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w czerwcu 2023 roku organizuje IV Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 połączone z XXIX Wielkopolskimi Targami Rolniczymi oraz IV Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych Sielinko. Zapraszamy firmy nasienne do udziału w przygotowaniu pola demonstracyjnego i zaprezentowania odmian roślin uprawnych Państwa hodowli.

Na scenie w rzędzie stoi kilku mężczyzn w garniturach. Jeden z nich przemawia.

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu organizatorem Krajowych Dni Pola 2023

Już za niespełna rok, w dniach 1-5 czerwca, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu będzie organizatorem czwartych Krajowych Dni Pola Sielinko 2023. Organizację wydarzenia symbolicznie przekazał Sławomir Piotrowski, dyrektor Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie.