Baner reklamujący targi w Sielinku. Są na nim informacje o nazwie i dacie imprezy, logotyp krajowych dni pola oraz mapa wielkopolski z różnymi rolniczymi zdjęciami w tle.

Wielkopolskie Targi Rolnicze, Dni Pola w Sielinku - informacje dla wystawców

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza Państwa do udziału w dwudziestych ósmych Wielkopolskich Targach Rolniczych oraz Dniach Pola, które odbędą się w dniach 4 i 5 czerwca 2022 roku w godzinach 9-17 w Sielinku koło Opalenicy.

Miejsce imprezy: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego (PZDR) numer 2 z siedzibą w Sielinku, ulica Parkowa 2, 64-330 Opalenica.

Wielkopolskie Targi Rolnicze corocznie przyciągają około 150 firm z branży rolniczej oraz ponad 15 tysięcy osób zwiedzających. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna dwudziesta ósma edycja targów bez wątpienia przyniesie Państwu korzyści. Wielkopolskie Targi Rolnicze można bowiem zaliczyć do najważniejszych wydarzeń rolniczych w naszym regionie. Od lat dużą popularnością cieszy się kolekcja odmian roślin uprawnych na poletkach, prezentacja nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych czy szeroka oferta środków do produkcji. Mamy nadzieję, że specyfika Targów oraz atmosfera będzie okazją do zaprezentowanie własnych produktów oraz uzupełnieniu specjalistycznej wiedzy rolniczej i stworzy możliwości pozyskania nowych klientów, czego serdecznie Państwu życzymy.

Zgłoszenie udziału w Targach

Warunkiem udziału w Targach jest przesłanie zgłoszenia z oryginalnymi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych (do pobrania poniżej) na adres: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego numer 2 z siedzibą w Sielinku, ulica Parkowa 2; 64-330 Opalenica oraz dokonanie wpłaty za zamówione stoisko do dnia 25 maja 2022 roku.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest wysłanie przez organizatora obowiązującej KARTY WJAZDU. Posiadanie KARTY WJAZDU jest warunkiem wjazdu na teren Targów.

Montaż stoisk będzie możliwy w piątek, 3 czerwca 2022 roku w godzinach 7.00-20.00 oraz w sobotę, 4 czerwca 2022 roku od godziny 7:00 do godziny 8:30. W niedzielę, 5 czerwca zapewniamy wjazd w godzinach 7:00 – 8:30. Poza wyznaczonymi godzinami obowiązuje całkowity zakaz ruchu pojazdów, włączania silników i tym podobne.

Uwaga! Brak wjazdu na teren targów w czasie ich trwania!

Likwidacja stoiska oraz opuszczenie terenów wystawowych jest możliwe po zakończeniu targów, to jest po godzinie 17:00.

Prosimy o uwzględnienie w zamówieniu powierzchni pod samochód, jeśli jest on Państwu niezbędny na stoisku (dotyczy przede wszystkim stoisk ogrodniczo-szkółkarskich).

Wpłaty można dokonać na konto bankowe 31 1130 1088 0001 3152 0620 0003 Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ulica Sieradzka 29, 60-163 Poznań; z dopiskiem TARGI SIELINKO.

Kontakt oraz dokumenty

Informacji udzielają:

Komisarz Targów - Sergiusz Stryszak, telefon (tel.) 693 700 622; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Targów - tel. 614473658, 519 623 387; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja stoisk – Dominik Głodek, tel. 723 678 049; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia - wystawcy (plik doc. - 72 kilobajty)

Karta zgłoszenia - kiermasz (plik doc. - 35 kilobajtów)

Program Targów (plik docx. - 18 kilobajtów)

Regulamin Targów (plik docx. - 25 kilobajtów)

Plan wystawy

Grafika przedstawia plan wystawców na terenie targów rolniczych w Sielinku. Różnymi kolorami oznaczone są różne stoiska. Na grafice jest logo WODR.

Parkingi i organizacja ruchu

Grafika przedstawia miejsca parkingowe oraz organizację ruchu podczas targów w Sielinku.