Grafika promująca targi AGROMARSZ. Jest na niej napis "Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ", data 3.04.2022 i trzy zdjęcia.

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ - informacje dla wystawców

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza do udziału w Wiosennych Targach Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ, które odbędą się 3 kwietnia w godzinach 9.00 - 16.00 w Marszewie koło Pleszewa.

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w Marszewie to impreza, która wpisała się już w kalendarz imprez organizowanych przez WODR. Jest ona odwiedzana nawet przez 20 tysięcy osób. Dlatego tym bardziej zapraszamy Państwa do zaprezentowania swoich produktów i usług. Impreza ta będzie dla obu stron okazją do owocnych rozmów oraz nawiązania nowych kontaktów.

Udział w targach jako wystawca

Warunkiem uczestnictwa w targach jest nadesłanie zgłoszenia na załączonym druku i dokonanie opłaty za zamówione stoisko do 30.03.2022 roku na konto bankowe:

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

31 1130 1088 0001 3152 0620 0003 z dopiskiem "Targi Marszew"

Zgłoszenia udziału z oryginalnymi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych oraz kserokopię dowodu wpłaty należy przesłać na adres: PZDR nr 7 z siedzibą w Marszewie, Marszew 25, 63-300 Pleszew.

Uwaga! Prosimy nie przesyłać zgłoszeń na adres WODR w Poznaniu. Jeżeli dokonują Państwo wstępnej rezerwacji, to oczekujemy, iż oryginalna karta dotrze do nas w ciągu tygodnia wraz z kopią dowodu wpłaty.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię oraz zmienione, pandemiczne warunki realizacji targów o rezerwacji stoisk decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ważne!

 • Nie gwarantujemy powierzchni dla zgłoszeń bez potwierdzenia wpłaty,
 • Nie przewidujemy pobierania opłat na miejscu w dniu targów,
 • Nie przesyłamy dokumentów zgłoszeniowych w przypadku stwierdzenia zaległości w rozliczeniach z lat poprzednich.

Warunki udziału określają łącznie regulamin targów, karta zgłoszenia z dowodem wpłaty, przepisy prawne. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie od nas Karty Wjazdu.

Oferujemy Państwu:

 • Wynajem stoisk,
 • Bezpłatny wpis do Katalogu targów,
 • Reklamę płatną,
 • Wynajem miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami.

Uszczegółowienie dotyczące oferty zawierają karta zgłoszenia i regulamin imprezy. Posiłki zapewnią punkty gastronomiczne na terenach wystawowych

Przewidujemy wydanie Katalogu targów z wykazem wystawców, którzy do 15.03.2022 r. prześlą zgłoszenia. Wpis jest dokonywany w ramach opłaty za stoisko. Dodatkowo oferujemy możliwość zamieszczenia płatnej reklamy kolorowej lub czarno-białej o objętości 1 strony w formacie A5. Przy zlecaniu reklamy prosimy o dostarczenie gotowego materiału (format jpg, plik przesłany e-mailem). Reklamy ze względów technicznych będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 14.03.2022 r.

Uwaga I: Wjazd na tereny targowe będzie możliwy jedynie za okazaniem Karty Wjazdu, którą prześlemy według złożonego i opłaconego zamówienia. Karta uprawnia do wjazdu na parking dla wystawców.

Uwaga II: Prosimy o uwzględnienie w zamówieniu powierzchni pod samochód, jeśli jest on Państwu niezbędny na stoisku (dotyczy przede wszystkim stoisk ogrodniczo-szkółkarskich).

Stoiska można urządzać w sobotę, 2 kwietnia br. w godz. 9.00 – 17.00. W niedzielę, 3 kwietnia zapewniamy wjazd w godz. 6.30 – 8.30. Nie przewidujemy możliwości parkowania samochodów na terenach targowych. W dniu targów tereny wystawowe można będzie opuszczać dopiero po ich zakończeniu, czyli po godz. 16.00. Poza wyznaczonymi godzinami obowiązuje całkowity zakaz ruchu pojazdów, włączania silników.

Uwaga wystawcy sprzętu rolniczego: Dojazd do miejsca rozładunku i terenów wystawowych – wjazd od strony Czermina (kierunek Pleszew – Grab). Zapewniamy dozór nocny terenu w dniu 02/03.04.2022 r. oraz na życzenie możliwość skorzystania z dźwigu. Zainteresowanych rozładunkiem prosimy o szczegółowe podanie daty i godziny przyjazdu. Należność za rozładunek należy uregulować gotówką u operatora (wystawia faktury VAT).

Kontakt do Organizatora

Dodatkowe informacje i wyjaśnienia można uzyskać u Organizatora pod numerem telefonu (62) 74 27 370, (62) 74 27 359 lub adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji udzielają:

 • Monika Wilczyńska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
 • Wiesława Witaszak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - komisarz targów.

Dokumenty do pobrania

Do pobrania:

W 2022 roku organizujemy również

 • 19 czerwca – Marszewskie Dni Pola,
 • 2 października – Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze „Przyjazna energia w domu i zagrodzie”.

Monika Wilczyńska