Grafika informacyjna - Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze w Marszewie

Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w Marszewie – informacje dla wystawców

Już 1 października w Marszewie odbędzie się kolejna edycja Jesiennych Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ „Przyjazna energia w domu i zagrodzie”. Zachęcamy wystawców do rezerwacji stoisk handlowych. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 września.

To dwunasta edycja targów, które są dedykowane odnawialnym źródłom energii oraz szeroko rozumianej ochronie zasobów środowiska, w którym odbywa się produkcja rolnicza. Blok eksponujący rozwiązania techniczne i budowlane, pozwalające wykorzystywać energię odnawialną oraz poprawiające bilans energetyczny budynków mieszkalnych i produkcyjnych, a także informacje na temat dofinansowania inwestycji z tego zakresu jest odpowiedzią na zainteresowanie zgłaszane przez mieszkańców obszarów wiejskich. Targi odwiedza co roku ok. 20 000 osób.

Zapraszamy Państwa do zaprezentowania swojej oferty. Wierzymy, że będzie to dla obu stron okazja do owocnych rozmów i realizacji inwestycji służących środowisku.

Podczas targów przewidujemy również Dzień Kukurydzy z prezentacją kolekcji odmian kukurydzy jako rośliny potencjalnie energetycznej.

Uczestnictwo w targach

Warunkiem uczestnictwa w targach jest nadesłanie zgłoszenia na załączonym druku i dokonanie opłaty za zamówione stoisko do 28 września 2023 roku na konto: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań 31 1130 1088 0001 3152 0620 0003 z dopiskiem TARGI MARSZEW.

Zgłoszenia udziału z oryginalnymi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych oraz kserokopię dowodu wpłaty należy przesłać na adres: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego numer 7 z siedzibą w Marszewie, w powiecie pleszewskim, Marszew 25, 63-300 Pleszew.

UWAGA! Prosimy nie przesyłać zgłoszeń na adres WODR w Poznaniu.

Po dokonaniu przez Państwa wstępnej rezerwacji oczekujemy, iż oryginalna karta dotrze do nas w ciągu tygodnia wraz z kopią dowodu wpłaty.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię oraz warunki realizacji targów o rezerwacji stoisk decydować będzie kolejność zgłoszeń, to jest:

  • nie gwarantujemy powierzchni dla zgłoszeń bez potwierdzenia wpłaty,
  • nie przesyłamy dokumentów zgłoszeniowych w przypadku stwierdzenia zaległości w rozliczeniach z lat poprzednich.

Organizator nie przewiduje pobierania opłat z tytułu udziału na miejscu w dniu targów. Opłaty należy dokonać w terminie do 28.09.2023 roku.

Warunki udziału określają łącznie regulamin imprezy, karta zgłoszenia z dowodem wpłaty, przepisy prawne.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie od nas KARTY WJAZDU.

Oferujemy Państwu:

  • wynajem stoisk,
  • reklamę płatną (baner/tablica na terenie targów, reklama na telebim),
  • wynajem miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami.

Uszczegółowienie dotyczące oferty zawierają: karta zgłoszenia i regulamin imprezy. Posiłki zapewnią punkty gastronomiczne na terenach wystawowych.

Informacje organizacyjne

Stoiska można urządzać w sobotę, 30 września w godzinach 9–17. W niedzielę, 1 października zapewniamy wjazd w godzinach 6.30–8.30. Nie przewidujemy możliwości parkowania samochodów poza wyznaczonym do tego terenem. W dniu targów tereny wystawowe można będzie opuszczać dopiero po zakończeniu imprezy, to jest po godzinie 16. Poza wyznaczonymi godzinami obowiązuje całkowity zakaz ruchu pojazdów, włączania silników i tym podobne.

Wjazd na tereny targowe będzie możliwy jedynie za okazaniem KARTY WJAZDU, którą prześlemy według złożonego i opłaconego zamówienia. Karta uprawnia do wjazdu na parking dla wystawców.

Prosimy o uwzględnienie w zamówieniu powierzchni pod samochód, jeśli jest on Państwu niezbędny na stoisku (dotyczy przede wszystkim stoisk ogrodniczo-szkółkarskich).

Wystawcy sprzętu rolniczego: dojazd do miejsca rozładunku i terenów wystawowych – wjazdem od strony Czermina (kierunek Pleszew – Grab). Zapewniamy dozór nocny terenu w dniu 30.09/01.10.2023 roku oraz na życzenie możliwość skorzystania z dźwigu. Zainteresowanych rozładunkiem prosimy o szczegółowe podanie daty i godziny przyjazdu. Należność za rozładunek należy uregulować gotówką u operatora (wystawia faktury VAT).

Mapa parkingu i dojazdu.

WAŻNE! Wjazd na tereny wystawowe dla wystawców jest możliwy tylko od strony pola demonstracyjnego:

  • dla jadących drogą powiatową Pleszew – Grab: brak wjazdu przy szkole - brama będzie zamknięta. Należy przejechać całą miejscowość i za ostatnimi zabudowaniami po prawej stronie zjechać w prawo, w drogę przy polu demonstracyjnym,
  • dla jadących w kierunku Pleszewa od strony Grabiu: prosimy przed pierwszymi zabudowaniami Marszewa zjechać w lewo, w drogę przy polu demonstracyjnym.

Dokumenty rejestracyjne

Dodatkowe informacje i wyjaśnienia można uzyskać u Organizatora pod numerem telefonu (62) 74 27 370, (62) 74 27 359 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacji udzielają:

  • Monika Wilczyńska, Magdalena Durmenc (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – w sprawie stoisk,
  • Wiesława Witaszak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - komisarz targów.

Dokumenty do pobrania: