Logotypy oraz informacja o operacji.

Dzień Przedsiębiorcy Rolnego 2023 - zapraszamy na bezpłatną konferencję

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają 5 października 2023 roku na konferencję Dzień Przedsiębiorcy Rolnego 2023 pod hasłem „Innowacyjne kierunki rozwoju gospodarstw rolnych wspierane przez doradztwo rolnicze”. Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej i online

Do udziału w konferencji zapraszamy rolników, doradców rolniczych, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli nauki, brokerów innowacji, przedstawicieli organizacji samorządowych i pozarządowych.

Celem konferencji jest zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań możliwych do wdrożenia w gospodarstwie rolnym warunkujących wzrost dochodu rolniczego oraz wymiana wiedzy i doświadczeń w tym zakresie.

Zakres tematyczny

Konferencja obejmuje obrady plenarne, a w nich:

  • Wsparcie zrównoważonego rozwoju gospodarstw rolnych w ramach Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej,
  • Pierwszy rok „nowych” płatności bezpośrednich,
  • Wyzwania i przyszłość doradztwa rolniczego,
  • Debata: Możliwości i kierunki rozwoju doradztwa rolniczego w Polsce

oraz panele dyskusyjne:

  • Innowacje w produkcji roślinnej,
  • Odnawialne źródła energii (OZE) a produkcja zwierzęca.

Konferencja organizowana jest w ramach realizacji operacji Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Informacje organizacyjne

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00 w Hotelu Moderno, ul. Kolejowa 29 w Poznaniu.

Rejestracja uczestników trwa do 1 października 2023 roku na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w zakładce Lista obecności. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma e-mail z potwierdzeniem od Organizatora konferencji.

Transmisja konferencji będzie dostępna na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego.

Osoby do kontaktu

W sprawach organizacyjnych: Agnieszka Nowicka-Czerny, tel. 61 823 20 81 w. 118, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Beata Trela, tel. 61 823 20 81 w. 114, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sprawach merytorycznych: Iwona Kajdan-Zysnarska, tel. 61 823 20 81 w. 117, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Oskar Wysocki, tel. 6 1823 20 81 w. 108, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji!

Do pobrania: Program Konferencji (plik PDF - 383 kilobajty)