Zielona grafika ilustracyjna promująca Krajowe Dni Pola. Na grafice jest data oraz logotyp Krajowych Dni Pola.

Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 - Zgłoszenia wystawców 

Do 5 maja podmioty zainteresowane udziałem w Krajowych Dniach Pola Sielinko 2023 w charakterze wystawcy, mogą przesyłać swoje zgłoszenia do Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się 3-5 czerwca 2023 roku w godzinach 9-17 w Sielinku koło Opalenicy. Podmioty zainteresowane wystawieniem się na Krajowych Dniach Pola proszone są o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Miejsce imprezy: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego (PZDR) numer 2 z siedzibą w Sielinku, ulica Parkowa 2, 64-330 Opalenica.

Szczegółowe informacje o Krajowych Dniach Pola dostępne są również na stronie internetowej Krajowych Dni Pola - www.dnipola2023.pl.

Krajowe Dni Pola to największe wydarzenie branżowe w Polsce, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy odwiedzających oraz setki firm branżowych z całej Polski.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Krajowych Dni Pola przyniesie Państwu korzyści. W tym roku po raz pierwszy to ogólnopolskie wydarzenie odbędzie się w Sielinku, gdzie co roku odbywały się regionalne dni pola. W Sielinku od lat dużą popularnością cieszy się kolekcja odmian roślin uprawnych na poletkach, prezentacja nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych czy szeroka oferta środków do produkcji. Mamy nadzieję, że specyfika Krajowych Dni Pola oraz atmosfera będzie okazją do zaprezentowanie własnych produktów oraz uzupełnieniu specjalistycznej wiedzy rolniczej i stworzy możliwości pozyskania nowych klientów, czego serdecznie Państwu życzymy.

Zgłoszenie udziału w Krajowych Dniach Pola

Warunkiem udziału w Wystawie jest przesłanie zgłoszenia z oryginalnymi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych (do pobrania poniżej) na adres: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego numer 2 z siedzibą w Sielinku, ulica Parkowa 2; 64-330 Opalenica oraz dokonanie wpłaty za zamówione stoisko do dnia 5 maja 2023 roku.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest wysłanie przez organizatora obowiązującej KARTY WJAZDU. Posiadanie KARTY WJAZDU jest warunkiem wjazdu na teren Wystawy.

Montaż stoisk będzie możliwy od poniedziałku, 29 maja, do piątku, 2 czerwca. 

Uwaga! Brak wjazdu na teren KDP w czasie ich trwania!

Likwidacja stoiska oraz opuszczenie terenów wystawowych jest możliwe po zakończeniu targów, to jest po godzinie 17:00.

Wpłaty można dokonać na konto bankowe 31 1130 1088 0001 3152 0620 0003 Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ulica Sieradzka 29, 60-163 Poznań; z dopiskiem Krajowe Dni Pola 2023.

Kontakt oraz dokumenty

Informacji udzielają:

  • Komisarz - Sergiusz Stryszak, telefon (tel.) 693 700 622; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Grażyna Pisula -  tel. 519 623 387; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:

Plan terenu Krajowych Dni Pola Sielinko 2023

Mapa poletek na Krajowych Dniach Pola Sielinko 2023

Mapa obszaru targowego na Krajowych Dniach Pola Sielinko 2023

Bardziej szczegółowy plan terenu Krajowych Dni Pola można pobrać klikając w poniższy link:

 

Mapa dojazdu na Krajowe Dni Pola Sielinko 2023

Mapa dojazdu do Sielinka

Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 - patroni i partnerzy

Krajowe Dni Pola to niepowtarzalne „święto pola” obejmujące obchody główne oraz całoroczne wybrane wydarzenia w całym kraju. Podczas tego wydarzenia prezentowana będzie oferta firm, instytucji, organizacji zaopatrujących polskie rolnictwo w rozwiązania techniczne, technologiczne i organizacyjne w zakresie produkcji roślinnej.

Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 zostały objęte patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Roberta Telusa, Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Patronami medialnymi Krajowych Dni Pola Sielinko 2023 są: TVP3 Poznań, Radio Poznań, Radio Emaus, Głos Wielkopolski, portale Nasze Miasto pl, Wieści Rolnicze, Top Agrar, Agro Profil, Wiadomości Rolnicze Polska, Poradnik Gospodarski, wydawnictwo APRA, portal Farmer pl, portal Gospodarz pl.

Głównymi partnerami naukowymi Krajowych Dni Pola są: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu, Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych.

Zapraszamy do Sielinka w dniach 3-5 czerwca 2023 roku.