Grafika informująca o konferencji Kierunek Innowacja. Jest na niej data konferencji oraz zachęta do zarejestrowania się.

Konferencja Kierunek Innowacja

Z Nowym Rokiem wracają regionalne konferencje „Farmera” – Kierunek Innowacja. To szerokie grono znamienitych prelegentów i gości oraz wiele sesji, w których poruszone zostaną najbardziej aktualne i najważniejsze dla rolników tematy.

Po przerwie spowodowanej pandemią wraca okazja do rozmów o najlepszych praktykach w produkcji rolnej.

W nadchodzącym cyklu konferencje odbędą się w czterech województwach – wielkopolskim, dolnośląskim, pomorskim, lubelskim.

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się 10 stycznia 2023 w Hotelu Barczyzna (Barczyzna, województwo wielkopolskie).

Wśród tematów, które zostaną poruszone w czasie konferencji będą: • Technologie hybrydowe ochrony roślin, • Zarządzanie nawożeniem w dobie wysokich kosztów produkcji, • Rolnictwo regeneratywne wobec kredytów węglowych, • Zyski z produkcji roślinnej w kontrze do kosztów produkcji,

Już dzisiaj zapraszamy do rejestracji na konferencję. Spotkajmy się i porozmawiajmy o najlepszych praktykach w produkcji rolnej z ekspertami z branży.

Rejestracji należy dokonać przez stronę internetową: www.innowacyjnosc.farmer.pl

Udział dla rolników jest bezpłatny.

Więcej informacji organizacyjnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 780 105 950