Stoisko handlowe z owocami. Nad koszami jabłek jedna osoba podaje drugiej jabłko. Widać jedynie ręce tych osób.

Konferencja „Krótkie łańcuchy dostaw - formy działalności, zmiany przepisów, marketing”

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich w Wielkopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza na konferencję pod nazwą „Krótkie Łańcuchy Dostaw - formy działalności, zmiany przepisów, marketing”, która odbędzie się 28 października 2022 roku o 9:30 w formie webinarium. Udział jest bezpłatny.

Podczas konferencji przedstawiony zostanie temat dotyczący zasad prowadzenia Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD), o wartości produktu dla konsumenta. Dowiemy się o aktualnych trendach na rynku żywności oraz jak uruchomić i prowadzić inkubator kuchenny, a także jak jego funkcjonowanie wspiera lokalne przetwórstwo.

Konferencja adresowana jest do osób przedsiębiorczych, lokalnych producentów rolnych i małych przetwórców, do Lokalnych Grup Działania, Kół Gospodyń Wiejskich i Spółdzielni Socjalnych.

Program konferencji

9:30 – 9:40 Otwarcie spotkania - Jacek Sommerfeld, Dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu; Iga Hildebrand, specjalista do spraw rozwoju obszarów wiejskich

9:40 – 10:25 Inkubator kuchenny - Renata Bukowska, Inkubator kuchenny na Bugaju Zakrzowskim!

10:25 – 11:10 Wartość produktu dla konsumenta - doktor Michał Gazdecki, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Ekonomii i Polityki Gospodarczej w Agrobiznesie

11:10 – 11:20 Pytania i Odpowiedzi (Q&A) - Iga Hildebrand, specjalista do spraw rozwoju obszarów wiejskich

11:20 – 11:30 Przerwa

11:30 – 12:15 Trendy na rynku żywności - profesor doktor habilitowana inżynier Anna Gramza-Michałowska, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej

12:15 – 13:00 Zasady prowadzenia RHD - Barbara Sałata, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu

13:00 – 13:10 Q&A - Iga Hildebrand, specjalista do spraw rozwoju obszarów wiejskich

13:10 – 13:20 Podsumowanie i zamknięcie spotkania - Iga Hildebrand, specjalista do spraw rozwoju obszarów wiejskich

Plakat informacyjny dotyczący konferencji. W górnej części znajdują się zdjęcia warzyw oraz animowana grafika, poniżej są szczegóły wydarzenia - data i forma zapisów.

Zapisy na konferencję

Rejestracja na konferencję odbywa się za pomocą aplikacji EPSU Mobilne. Aplikację można bezpłatnie pobrać w sklepie Google Play oraz App Store. Do aplikacji można również zalogować się na stronie internetowej WODR w zakładce Wydarzenia / Szkolenia lub bezpośrednio przez link do EPSU.

Jeżeli z powodów technicznych wystąpią problemy z zapisem na konferencję za pomocą aplikacji, prosimy o przesłanie wiadomości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Temat wiadomości: "Konferencja – Krótkie Łańcuchy Dostaw - formy działalności, zmiany przepisów, marketing." W treści należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz powiat. W odpowiedzi nadejdzie link z zaproszeniem na konferencję.

Rejestracji na konferencję można dokonać również telefonicznie, dzwoniąc do Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numer telefonu: 61 863 04 18.

W sprawach związanych z konferencją należy kontaktować się z Działem Rozwoju Obszarów Wiejskich na powyższe dane adresowe.