Grafika ilustracyjna, promująca targi w Marszewie

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ - Informacje dla wystawców

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza wystawców do udziału w Wiosennych Targach Rolno-Ogrodniczych „AGROMARSZ”, które odbędą się 2 kwietnia w godzinach 9.00–16.00 w Marszewie, koło Pleszewa. Targi są imprezą towarzyszącą IV Krajowym Dniom Pola Sielinko 2023.

Zapraszamy wystawców do zaprezentowania swoich produktów oraz usług. Wierzymy, że będzie to dla obu stron okazja do owocnych rozmów i realizacji zamierzeń inwestycyjnych wspierających rozwój gospodarstw rolnych i produkcję żywności wysokiej jakości.

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ - dokumenty do pobrania

Do pobrania:

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ - udział w wydarzeniu

Warunkiem uczestnictwa w targach jest nadesłanie zgłoszenia na załączonym druku i dokonanie opłaty za zamówione stoisko do 28 marca 2023 roku na konto:
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ulica Sieradzka 29, 60-163 Poznań 31 1130 1088 0001 3152 0620 0003 z dopiskiem TARGI MARSZEW

Zgłoszenia udziału z oryginalnymi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych oraz kserokopię dowodu wpłaty należy przesłać na adres:
Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego numer 7 z siedzibą w Marszewie, w powiecie pleszewskim, Marszew 25, 63-300 Pleszew

UWAGA: Prosimy nie przesyłać zgłoszeń na adres Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Po dokonaniu przez Państwa wstępnej rezerwacji oczekujemy, iż oryginalna karta dotrze do nas w ciągu tygodnia wraz z kopią dowodu wpłaty.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię oraz warunki realizacji targów o rezerwacji stoisk decydować będzie kolejność zgłoszeń, to jest:

 • Nie gwarantujemy powierzchni dla zgłoszeń bez potwierdzenia wpłaty.
 • Nie przesyłamy dokumentów zgłoszeniowych w przypadku stwierdzenia zaległości w rozliczeniach z lat poprzednich.

UWAGA: Organizator nie przewiduje pobierania opłat z tytułu udziału na miejscu w dniu targów. Opłaty należy dokonać w terminie wskazanym powyżej.

Warunki udziału określają łącznie regulamin targów (dostępny na stronie internetowej www.wodr.poznan.pl), karta zgłoszenia z dowodem wpłaty, przepisy prawne. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie od nas karty wjazdu.

Oferujemy Państwu:

 • Wynajem stoisk,
 • Reklamę płatną (baner/tablica na terenie targów, reklama na telebim),
 • Wynajem miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych z łazienkami.

Uszczegółowienie dotyczące oferty zawierają: karta zgłoszenia i regulamin imprezy. Posiłki zapewnią punkty gastronomiczne na terenach wystawowych.

Targi w Marszewie - urządzanie stoiska i wjazd na teren targów

Stoiska można urządzać w sobotę, 1 kwietnia w godzinach 9.00–17.00.

W niedzielę, 2 kwietnia, zapewniamy wjazd w godzinach 6.30–8.30.

Nie przewidujemy możliwości parkowania samochodów na terenach targowych. W dniu targów tereny wystawowe można będzie opuszczać dopiero po ich zakończeniu, to jest po godzinie 16.00. Poza wyznaczonymi godzinami obowiązuje całkowity zakaz ruchu pojazdów, włączania silników, i tym podobne.

Uwaga I: Wjazd na tereny targowe będzie możliwy jedynie za okazaniem karty wjazdu, którą prześlemy według złożonego i opłaconego zamówienia. Karta uprawnia do wjazdu na parking dla wystawców.

Uwaga II: Prosimy o uwzględnienie w zamówieniu powierzchni pod samochód, jeśli jest on Państwu niezbędny na stoisku (dotyczy przede wszystkim stoisk ogrodniczo-szkółkarskich).

Wystawcy sprzętu rolniczego: dojazd do miejsca rozładunku i terenów wystawowych – wjazdem od strony Czermina (kierunek Pleszew – Grab). Zapewniamy dozór nocny terenu w dniu 1/2 kwietnia oraz na życzenie możliwość skorzystania z dźwigu. Zainteresowanych rozładunkiem prosimy o szczegółowe podanie daty i godziny przyjazdu. Należność za rozładunek należy uregulować gotówką u operatora (wystawia faktury VAT).

Ważne: Wjazd na tereny wystawowe dla wystawców jest możliwy tylko od strony pola demonstracyjnego:

Dla jadących drogą powiatową Pleszew – Grab: brak wjazdu przy szkole (brama będzie zamknięta). Należy przejechać całą miejscowość i za ostatnimi zabudowaniami po prawej stronie zjechać w prawo, w drogę przy polu demonstracyjnym.

Dla jadących w kierunku Pleszewa od strony Grabu: prosimy przed pierwszymi zabudowaniami Marszewa zjechać w lewo, w drogę przy polu demonstracyjnym.

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ - kontakt

Dodatkowe informacje i wyjaśnienia można uzyskać u Organizatora:

 • pod numerem telefonu (62) 74 27 370, (62) 74 27 359 lub
 • adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji udzielają:

 • Monika Wilczyńska, Magdalena Durmenc (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – w sprawie stoisk,
 • Wiesława Witaszak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - komisarz targów.

Inne wydarzenia w Marszewie

W 2023 roku organizujemy również:

 • 18 czerwca - Marszewskie Dni Pola,
 • 1 października - Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze „Przyjazna energia w domu i zagrodzie”.