Na białym tle jest logotyp Targów Sadownictwa i Warzywnictwa oraz grafiki owoców.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie – 18-19 stycznia 2023

Oficyna Wydawnicza Oikos serdecznie zaprasza do uczestnictwa w trzynastej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2023, które odbędą się w dniach 18–19 stycznia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych.

Program targów

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się między innymi z najnowszymi trendami w:

  • sadownictwie,
  • produkcji truskawek,
  • warzywnictwie,
  • uprawach pod osłonami,
  • ekologii i ogrodnictwie zrównoważonym.

Podczas tegorocznych targów zapraszamy również po raz pierwszy na „Konferencję Jagodową – porzeczka i malina”, dzięki której poznacie tajniki upraw tych krzewów owocowych.

Wśród prelegentów będą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, naukowcy oraz praktycy.

Podczas minionej edycji w ciągu dwóch dni na 23 000 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, odwiedziło nas 11 146 osób (wejście na targi było rejestrowane).

Dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny. Dodatkowo w dni targowe zostanie uruchomiona specjalna bezpłatna linia autobusowa z Warszawy Centralnej, z przystanku przy Alejach Jerozolimskich (Dworzec Centralny 06), do Nadarzyna, a dla podróżujących samochodem zapewniamy darmowy parking.

Zachęcamy do rejestracji online na stronie internetowej targów.