27 grudnia 2019

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

Napisane przez Julita Maślińska

W niedzielne popołudnie tj. 15.12.2019r. zagórowski rynek rozbłysnął tysiącem światełek, które wraz ze wspaniałymi zapachami i rozbrzmiewającą wokół muzyką wprowadziły mieszkańców miasteczka w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

                Mimo dżdżystej pogody III Jarmark Bożonarodzeniowy odwiedziło mnóstwo mieszkańców oraz gości, którzy chcieli poczuć atmosferę świat. W tym dniu swoje produkty wystawiały Koła Gospodyń Wiejskich, zagórowskie szkoły, stowarzyszenie i wiele innych. Oprawę artystyczną zapewnili lokalni artyści, dzieci i młodzież ze szkół, przedszkoli i GOK-u. Można było spróbować wiele smacznych dań, rozgrzać się grzanym winem.

                Duch świąt i atmosfera jaka panowała  na rynku sprawiła, że znalazło się wielu chętnych aby podzielić się tym, co mają najcenniejsze – krew.  Jak co roku przed mobilnym punktem krwiodawstwa ustawiła się długa kolejka.

Organizatorom, wystawcom i wszystkim, którzy poświęcili swój czas w przygotowanie, życzymy wielu nowych pomysłów i chęci do działania na następny rok.

Czytany 992 razy