Nasza oferta

Zdjęcie do artykułu Baza szkoleniowo-noclegowa - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Zdjęcie do artykułu Usługi - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuZdjęcie do artykułu Reklama - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuZdjęcie do artykułu Oferty pracy - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w PoznaniuZdjęcie do artykułu Wydawnictwo - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Zdjęcie do artykułu Miód z naszej pasieki - Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
Słoneczny dzień. Na zdjęciu widać od frontu budynek Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 2 w Sielinku.

Sielinko

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 2 w Sielinku.

Słoneczny dzień. Na zdjęciu widoczny jest od frontu budynek Powiatowego Zespołu Doradztwa numer 7 w Marszewie.

Marszew

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 7 w Marszewie.

Słoneczny dzień. Na zdjęciu, od frontu, widoczna jest siedziba Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 w Gołaszynie.

Gołaszyn

Informacje na temat bazy szkoleniowo-noclegowej oraz Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 3 w Gołaszynie.

Zdjęcie ilustracyjne. Słoneczny dzień. Na niebie widoczne są pojedyncze chmury. Na polu po żniwach widoczne są baloty słomy.

Usługi

Usługi oferowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Grafika ilustracyjna. Na niebieskim tle widoczny jest rysunek białego megafonu trzymanego przez dłoń.

Reklama w Poradniku Gospodarskim i na stronie internetowej

Przedstawiamy kosztorys reklam w Poradniku Gospodarskim oraz na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Biały napis Poradnik Gospodarski na tle drzewa bez liści pokrytego śniegiem.

Grudniowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wyzwania współczesnego producenta mleka, międzyplony w uprawach polowych i wsparcie na zieloną energię w gospodarstwie rolnym - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, grudniowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Na tle różowych kwiatków na gałązce znajduje się biały napis Poradnik Gospodarski.

Listopadowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wymagania dotyczące utrzymania koni, biogazownie rolnicze i agrofotowoltaika - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, listopadowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Napis Poradnik Gospodarski na tle zielonych liści.

Październikowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Wpływ genetyki na opłacalość produkcji zwierzęcej, BHP w gospodarstwie rolnym, dlaczego warto zbierać deszczówkę - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, październikowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.

Tytuł Poradnik Gospodarski na tle liścia.

Wrześniowy numer Poradnika Gospodarskiego już dostępny!

Pożytki pszczele - uprawa roślin miododajnych, emisja gazów cieplarnianych z rolnictwa, jak założyć gospodarstwo edukacyjne - to tylko niektóre tematy, które podejmujemy w najnowszym, wrześniowym numerze Poradnika Gospodarskiego, który jest wydawany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Sprawdźcie, o jakich tematach piszemy w nowym numerze.