Logotypy instytucji rolniczych oraz napis: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja opracowana przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu  Współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach w ramach II Schematu Pomocy Technicznej  „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grafika informacyjna dotycząca Dnia Przedsiębiorcy Rolnego 2022. Po lewej stronie na niebieskim pionowym pasku znajduje się data konferencji. Prawą stronę i środek wypełniają logotypy organizatorów, tytuł konferencji oraz logotypy instytucji w ramach operacji z Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Dzień Przedsiębiorcy Rolnego 2022: konferencja i panel dyskusyjny

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają na konferencję w formie hybrydowej (stacjonarnie i online), która odbędzie się 17 listopada 2022 roku. Konferencja będzie częścią Dnia Przedsiębiorcy Rolnego 2022 pod hasłem: „Jak innowacyjne rozwiązania wpływają na zmniejszenie ryzyka w produkcji rolniczej?”. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00 w Instytucie Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy przy ul. Władysława Węgorka 20 w Poznaniu.

Rejestracja na konferencję odbywa się po kliknięciu przycisku: Zapisz się.

Konferencja jest objęta patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Henryka Kowalczyka.

Do udziału w konferencji zapraszamy rolników, doradców rolniczych, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli nauki, brokerów innowacji, przedstawicieli organizacji samorządowych i pozarządowych.

Celem konferencji jest zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań możliwych do wdrożenia w gospodarstwie rolnym warunkujących wzrost dochodu rolniczego oraz wymiana wiedzy i doświadczeń w tym zakresie.

Program

Konferencja obejmuje obrady plenarne, a w nich:

  • Wpływ bieżącej sytuacji na produkcję rolniczą w dobie zmian rynkowych,
  • Jak Europejski Zielony Ład zmieni polskie rolnictwo?,
  • Jak Europejski Zielony Ład wpłynie na moje gospodarstwo?,
  • Ogłoszenie wyników trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Doradca Roku”,
  • Debata: Jak skutecznie reagować na zmieniające się uwarunkowania rynkowe?

oraz panele dyskusyjne: produkcja roślinna, produkcja trzody chlewnej.

Konferencja organizowana jest w ramach realizacji operacji Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Pełny program konferencji do pobrania: PROGRAM (plik PDF - 324 kilobajty).

Rejestracja

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00 w Instytucie Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy przy ul. Władysława Węgorka 20 w Poznaniu.

Rejestracja na konferencję odbywa się po kliknięciu w link.

Osoby do kontaktu:

  • Organizacja konferencji: Agnieszka Nowicka-Czerny: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 61 823 20 81
  • Opieka merytoryczna: Iwona Kajdan-Zysnarska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 61 823 20 81

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.