27 czerwca 2018

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze doradców Wyróżniony

Opracowanie: Joanna Tarka
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

zatrudni kandydatów do pracy w charakterze

DORADCÓW

na terenie województwa wielkopolskiego

WODR jest państwową firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży rolniczej zajmującą czołowe miejsce w doradztwie i organizacji wydarzeń związanych z rolnictwem w województwie wielkopolskim. Firma posiada liczne i prężnie działające ośrodki na terenie całego województwa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze (preferowane kierunki: rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza i leśna, ogrodnictwo lub ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych lub podyplomowych obejmujący przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS),
  • znajomość zagadnień związanych z rolnictwem i rozwojem obszarów wiejskich,
  • znajomość zagadnień związanych z udzielaniem pomocy w sporządzaniu wniosków i planów rolnikom ubiegającym się o środki pomocowe,
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń i kursów dla rolników,
  • mile widziana znajomość środowiska rolniczego, komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
  • umiejętności interpersonalne i pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń oferowanych przez firmę,
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z rolnikami i znajomość języka angielskiego.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prace z rolnikami na terenie gminy,
  • doradztwo technologiczne i ekonomiczne,
  • pomoc w sporządzaniu wniosków i biznesplanów,
  • prowadzenie rachunkowości rolnej Polski FADN.

Gwarantujemy:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat),
  • comiesięczną premię do wynagrodzenia,
  • pełen pakiet świadczeń socjalnych,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość rozwoju (liczne szkolenia, uczestnictwo w targach, wystawach, itd.),
  • wsparcie doświadczonego zespołu doradców,
  • pracę w ambitnym zespole i bardzo dobrą atmosferę.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu,
  • podpisane przez kandydata oświadczenie (załącznik - Oświadczenie).

Dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć do dnia 15.07.2018 roku na jeden z poniższych sposobów:

  • pocztą tradycyjną lub osobiście do głównej siedziby WODR przy ulicy Sieradzkiej 29, 60-163 w Poznaniu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oświadczenie o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych niezbędnych do rekrutacji pracowników w WODR w Poznaniu

Klauzula informacyjna - rekrutacja pracowników

Podanie danych osobowych jest równoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na ich przetwarzanie i jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dane zostaną zniszczone po ustaniu potrzeb wynikających z procesu rekrutacji, chyba że inne przepisy nakazują archiwizowanie dokumentów przez okres dłuższy.

Dane przetwarzane są na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych art.6, pkt 1.a, c) oraz Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 917).

Ma Pan/Pani prawo do: żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do UODO.

Czytany 530 razy Ostatnio zmieniany 10 lipca 2018