28 lutego 2018

Rolnicy z powiatu wrzesińskiego na Targach Polagra Premiery

Opracowanie: Agnieszka Jeżewska
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
  • Galeria
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

W sobotę 20.01.2018r. odbył się wyjazd rolników wraz z doradcą z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu na Targi Polagra Premiery 2018.Organizatorem tego wielkiego wydarzenia były Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Polagra Premiery odbywają się co dwa lata i cieszą się bardzo dużą popularnością. Była to już siódma edycja  tego typu spotkań rolników z firmami działającymi w branży rolniczej, którą odwiedziło aż 28. 912 osób. Na targach można było zobaczyć nowinki technologiczne, maszyny rolniczej, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane przez firmy.

Przedstawiciele firm zarówno z Polski jak i zagraniczne bardzo chętni odpowiadali na zadawane pytania przez rolników. Wśród znamienitych gości pojawił się Jacek Bogucki, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także posłowie, senatorowie, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego i konsularnego, administracji regionalnej, izb i stowarzyszeń branżowych.

Tego typu spotkania są doskonałym sposobem na zdobycie informacji, zawiązanie nowych kontaktów branżowych oraz odbycie wielu inspirujących rozmów, które być może zaowocują w przyszłości.  

Czytany 873 razy

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.