19 grudnia 2018

Gwiazdkowy Rynek w Złotowie

Opracowanie: Lucyna Białczyk
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
  • Galeria

Jak co roku złotowska Fundacja Złotowianka zorganizowała Jarmark Bożonarodzeniowy Tak i w tym roku dnia 15 grudnia zorganizowali Gwiazdkowy Rynek w Krainie Lodu.

Motywem przewodnim była sceneria bajki „Kraina Lodu”. Tego dnia dzieci wraz z opiekunami licznie przybyli na Plac Paderewskiego aby czynnie uczestniczyć w zabawie Fundacji.  Początkowo można było podziwiać występy młodych artystów ze Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Złotowie, jak i dzieci z lokalnych przedszkoli.

W tłumie ludzi można było zobaczyć postaci z bajki, jak i najbardziej oczekiwanego w tym okresie Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom cukierki. Wśród licznych atrakcji znajdowała się także loteria fantowa kryjąca cenne nagrody. Można było napić się ciepłych napojów, a nawet zjeść gofra lub poczęstować się wypiekami świątecznymi. Każde dziecko mogło także pomalować sobie buzię, z przerębla wyłowić cukierki lub napisać list do Świętego Mikołaja.

Największą atrakcją tego wieczoru okazało się wystąpienie zespołu fundacji, którzy przygotowali  iście bajkowe przedstawienie pt. „Kraina Lodu”.

Na zakończenie można było podziwiać kolorowe, i przepiękne fajerwerki.

Czytany 635 razy Ostatnio zmieniany 19 grudnia 2018

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.