Start

Agro-Targi'2013 w Starej Łubiance

W dniach 20-21 kwietnia 2013 roku w Starej Łubiance, podobnie jak w latach poprzednich, zorganizowana zostanie impreza promocyjno-informacyjno-handlowa „AGRO-TARGI'2013", nad którą patronat honorowy objęli Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Wojewoda Wielkopolski.
Organizowane rokrocznie AGRO-TARGI są najbardziej prestiżową a zarazem największą imprezą rolniczą w północnej Wielkopolsce. O randze spotkań w Starej Łubiance świadczą wcześniejsze edycje, zainteresowanie zarówno wśród rolników, mieszkańców wsi, miast jak również wystawców. Przez ostatnie lata zjeżdżało się do Starej Łubianki ponad 100 wystawców różnych branż rolniczych i przybywało około 10 tys. zwiedzających.
W bieżącym roku na zwiedzających czekają najnowsze informacje, stoiska firm rolniczych i obsługujących rolnictwo, jak również inne atrakcje.

 

→ wystawę maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, nawozów, środków ochrony roślin, pasz, materiałów budowlanych
→ stoiska małej przedsiębiorczości
→ specjalistyczne porady rolnicze i prawnicze oraz najnowsze informacje odnośnie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w poszczególnych jego działaniach udzielane przez doradców WODR
→ stoiska firm z branży ogrodniczej reprezentujących szeroką gamę produktów związanych z ogrodem, domem i jego otoczeniem
→ zakup nasion, sadzonek kwiatów, drzewek i krzewów ozdobnych a także sprzętu ogrodniczego i dekoracyjnego ogrodu
→ skorzystanie z porad przedstawicieli agencji rolniczych, banków, firm ubezpieczeniowych, itp.
W trakcie targów odbędzie się konkurs pt. „Najciekawsze stoisko targowe".

Poza tym targi w Starej Łubiance to również dobra propozycja na sympatyczne spędzenie czasu dla całych rodzin, konsumpcja dań na świeżym powietrzu w stoiskach gastronomicznych.
Zapraszam do Starej Łubianki w dniach 20-21 kwietnia 2013 roku.
Przyszłym Wystawcom AGRO-TARGÓW życzę jak największego zainteresowania ze strony zwiedzających, a wszystkim gościom przyjemnego spędzenia czasu oraz miłych i niezapomnianych wrażeń.

Komisarz Agro--Targów'2013
Jerzy Markowski

Ostatnio modyfikowane: czwartek, 14 marca 2013 14:42
Marcin Baumgart

Marcin Baumgart

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.