Centrum Wystawowo-Szkoleniowe Sielinko

    PDF

{tab=POŁOŻENIE}
CWS "Sielinko" leży na terenie Sielinka koło Opalenicy.
Około 40 km na zachód od Poznania w kierunku na Nowy Tomyśl.
Jadąc drogą Opalenica Grodzisk Wlkp. 2 km od Opalenicy zjazd w prawo (ok. 1 km do CWS "Sielinko").

Przejeżdżając przez Opalenicę w kierunku Nowego Tomyśla przed wyjazdem z miasta skręcić w lewą stronę (drogowskaz - SIELINKO) ok. 1,5 km


mapa

{tab=HOTEL}

Miejscowy hotel dysponuje bazą noclegową dla 80 osób z możliwością wyżywienia.

- 24 pokoje 2-osobowe z łazienkami
- 3 pokoje 1-osobowe z łazienkami
- 3 pokoje 3-osobowe z łazienką wspólną na korytarzu
- hotelik z 23 miejscami w pok. 2, 3, 4 osob. ze wspólną łazienką
- jadalnia na 64 osoby
- klub-barek tv

hotel1

Budynek Hotelu

hotel2

Jeden z pokoii

{tab=PASIEKA}

Pasieka Centrum Wystawowo-Szkoleniowego w Sielinku uznana jest za reprodukcyjną dla rasy pszczół Carnica. Liczy 40 rodzin pszczelich. Spełnia rolę szkoleniową, hodowlaną i produkcyjną oraz stanowi bazę materiału hodowlanego w postaci rodzin zarodowych dla rasy i linii pszczół Carnica.
Prowadzone w pasiece prace hodowlane zmierzają do polepszenia pogłowia genetycznego w pasiekach, a dotyczą głównie wychowu mateczników, nieunasienionych i unasienionych matek pszczelich dla potrzeb pasiek terenowych. W ramach działalności szkoleniowej dla wielkopolskich pszczelarzy i osób zainteresowanych pszczelarstwem organizuje się imprezy promocyjne (Wielkopolskie Forum Pszczelarzy), szkolenia na temat aktualnych problemów pszczelarstwa polskiego, pokazy oraz zajęcia praktyczne dotyczące nowoczesnej gospodarki pasiecznej. W części produkcyjnej pasieki prowadzimy nowoczesną gospodarkę pasieczną zmierzającą do pozyskiwania wysokiej jakości produktów pszczelich - głównie miodu. Zapraszamy więc wszystkich po "słodkości" pochodzące prost z pasieki w Sielinku.

{tab=SZKOLENIA}

CWS Sielinko dysponuje salami konferencyjnymi dla 150, 120 i 40 osób. Posiadamy również zaplecze hotelowo-gastronomiczne.

szkol1

szkol2

szkol3

{tab=BADANIA OPRYSKIWACZY}

Stacja kontroli opryskiwaczy CWS Sielinko prowadzi badania kontrolne sprzętu do oprysków. Atestacja dotyczy opryskiwaczy polowych i sadowniczych. Badania przeprowadzane są na elektronicznym stole rowkowym na miejscu w Sielinku oraz na stole ręcznym w przypadku dojazdu do rolnika na miejsce.

Przy przeprowadzaniu badania sprawdzana jest sprawność wszystkich układów opryskiwacza. Wystawiane jest świadectwo kontroli opryskiwacza oraz wydany znaczek kontrolny.

{tab=KONTAKT}

Nazwa:
Centrum Wystawowo-Szkoleniowe "SIELINKO"

Adres:
Sielinko, ul. Parkowa 2
64-330 Opalenica

Telefon:
(061) 44-73-658

Faks:
(061) 44-78-228  

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.