08 maja 2020

Lista doradców rolnośrodowiskowych

Opracowanie: Magdalena Świątkowska
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
Powiat Imię i nazwisko doradcy Adres biura Telefon
chodzieski Anna Szafranek 64-840 Budzyń, ul. Przemysłowa 16A, 797 709 943
Krzysztof Leszczyński 64-800 Chodzież, ul. Mostowa 9 690 539 660
Andrzej Piętka 64-820 Szamocin, ul. Rynek 10 512 715 838
czarnkowsko-trzcianecki Tadeusz Pertek 64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 88 723 678 023
Dorota Wielgosz 64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 88 797 501 683,
67 255 25 38
Walkowiak Iwona 64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 88 502 181 415
Żmudowska Karolina 64-980 Trzcianka, ul. Sikorskiego 39 723 678 022
gnieźnieński Maciej Łykowski 62-270 Kłecko, ul. Dworcowa 14 797 501 733
Tatiana Pawlicka 62-260 Łubowo 1 797 501 686
Mirosława Suchorska 62-200 Gniezno, ul. Roosevelta 114 (III piętro) 61 426 48 30,
723 678 025
Grażyna Konieczna 62-240 Trzemeszno, ul. Langiewicza 2 797 501 685
Zbigniew Bręklewicz 62-200 Gniezno, ul. Roosevelta 114 (III piętro)
62-220 Niechanowo, ul. Różana 48
61 426 48 30,
512 715 984
gostyński Anna Nosek 63-840 Krobia, ul. Powstańców Wlkp. 30 690 539 647
Bogusław Najborowski 63-820 Piaski, Grabonóg 63 797 501 688
Katarzyna Polaszek 63-840 Krobia, ul. Powstańców Wlkp. 30 512 716 156
grodziski Damian Kostański 62-065 Grodzisk Wlkp., ul. Mossego 9 61 444 82 88,
723 678 028
jarociński Izabela Grzesiak 63-220 Kotlin, ul. Powstańców Wlkp. 1 512 716 253
Jacek Furmaniak 63-210 Żerków, ul. Mickiewicza 6 512 716 260
kaliski Andrzej Marczak 62-831 Korzeniew, Słuszków 33 797 501 692
Krystyna Nowak 62-860 Opatówek, ul. Kościelna 2 512 716 571
kępiński Sylwia Rymanowska 63-600 Kępno, ul. Przemysłowa 1A 508 755 159
Piotr Twardowski 63-600 Kępno, ul. Przemysłowa 1A 723 678 035
kolski Anna Sierakowska 62-641 Olszówka 15 797 709 940
Marta Grzelak 62-600 Koło, ul. Prusa 14 502 176 983,
63 261 68 15
Dorota Mejsner 62-652 Chodów, Urząd Gminy 723 678 036
Elżbieta Wilk 62-604 Kościelec, ul. Turecka 6 512 716 795
Daniela Frontczak 62-604 Kościelec, ul. Turecka 6 513 950 333
Maria Krawiecka 62-635 Przedecz, ul. 70-lecia Niepodległości Polski 2 512 716 845
Danuta Jaroniewska 62-620 Babiak, ul. Poznańska 24 502 180 663
Ewa Kwapich 62-600 Koło, ul. Prusa 14 502 186 427
Krzysztof Prusiński 62-600 Koło, ul. Prusa 14 723 678 037,
63 261 68 15
Rafał Kotkowski ul. Warszawska 36, 62-650 Kłodawa 512 716 698,
63 273 06 13
Anna Stanisławska 62-660 Dąbie, Plac Mickiewicza 1 690 539 969,
63 262 82 73
koniński Liliana Tatara 62-586 Rzgów, ul. Konińska 14 512 716 969
Agnieszka Przybyła 62-510 Konin, ul. Hurtowa 1 723 678 039
Elżbieta Dryjańska 62-510 Konin, ul. Hurtowa 1 502 180 599
Magdalena Kopeć 62-590 Golina, Plac Kazimierza Wielkiego 2 797 501 737
Jacek Michalski 62-540 Kleczew, ul. Strażacka 1 512 716 873
Alfred Kuźnik 62-580 Grodziec, ul. Główna 17 797 501 736
Józef Gęziak 62-510 Konin, ul. Hurtowa 1 723 678 013
kościański Jan Szczepaniak 64-000 Kościan, ul. Bernardyńska 2 65 512 19 36
Daria Nowak 64-010 Krzywiń, Rynek 1 512 717 530
Monika Sporna 64-000 Kościan, ul. Bernardyńska 2 723 678 041
krotoszyński Katarzyna Olejnik-Zimna 63-750 Sulmierzyce, ul. Strzelecka 10 797 501 701
leszczyński Małgorzata Siekierska 64-150 Wijewo, ul. Jeziorna 3 797 501 703
Anna Łukaszyk-Kędziora 64-100 Leszno, ul. Towarowa 1 502 178 096
Ilona Górska 64-111 Lipno, ul. Powstańców Wlkp. 5 512 717 648
międzychodzki Damian Tomikowski 64-400 Międzychód, ul. Daszyńskiego 12 723 678 046
Władysław Wieczorek 64-400 Międzychód, ul. Daszyńskiego 12 723 678 047
Elżbieta Rymarska 64-420 Kwilcz, UG w Kwilczu, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 23 797 501 739
nowotomyski Gabriela Borowiak 64-310 Lwówek, ul. Ratuszowa 2 512 717 740
Dominik Głodek 64-330 Opalenica, Sielinko ul. Parkowa 2 723 678 049
Roman Szulc 64-330 Opalenica, Sielinko ul. Parkowa 2 519 623 150
Teresa Ewa Tuliszka 64-330 Opalenica, Sielinko ul. Parkowa 2 502 186 157
obornicki Krystian Karnicki 64-630 Ryczywół, ul. Mickiewicza 14 797 501 741
Nina Bartol 64-600 Oborniki, ul. Sądowa 5 723 678 051
ostrzeszowski Tomasz Szymański 63-500 Ostrzeszów, ul. Zamkowa 17 508 752 803
pilski Grażyna Barczykowska 64-920 Piła, Aleja Wojska Polskiego 49B/6 723 678 056
Izabela Saturska 89-340 Białośliwie, ul. Podgórna 47 723 678 057
Joanna Sawicka 89-320 Wysoka, Plac Powstańców Wielkopolskich 20/21 797 501 742
pleszewski Andrzej Otto 63-322 Gołuchów, ul. Lipowa 1 512 717 949
Jolanta Szczepańska 63-300 Pleszew, Marszew 25 690 539 658,
62 742 94 45
Andrzej Machowicz 63-300 Pleszew, Marszew 25 502 181 176,
62 742 94 44
Danuta Matusiak 63-300 Pleszew, Marszew 25 508 753 991,
62 742 73 94
Janusz Michałowicz 63-300 Pleszew, Marszew 25 723 678 031
poznański Iwona Graf 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29 502 181 571
Tomasz Biały 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29
63-005 Kleszczewo, ul. Poznańska 4
797 501 719
Emilia Kurkiewicz 62-035 Kórnik, ul. Poznańska 34A 512 717 964
Jarosław Cieśla 62-010 Pobiedziska, ul. Odnowiciela 16 512 717 985
Grażyna Mikołajewska 64-320 Buk, ul. Mury 36
62-070 Dopiewo, ul. Trzcielińska 1
519 623 268
Magdalena Stachowiak 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29 61 863 04 39
Magdalena Świątkowska 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29 61 863 04 39
Piotr Kujawa 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29 61 863 04 29
Piotr Konieczny 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29 61 863 04 32
Maciej Szłykowicz 60-163 Poznań, ul. Sieradzka 29 61 863 04 11
rawicki Ryszard Paprocki 63-900 Rawicz, ul. Buszy 5 655452971
512 718 002
słupecki Julita Maślińska 62-410 Zagórów, ul. Kościelna 4 797 501 724
Danuta Woźniak 62-400 Słupca, ul. Warszawska 16 502 176 593
szamotulski Janusz Brodzik 64-500 Szamotuły, Gałowo ul. Wierzbowa 12 797 501 744
Jerzy Kryś 64-550 Duszniki, ul. Jana Pawła II 10 723 678 067
Anna Czarnecka 64-500 Szamotuły, Gałowo ul. Wierzbowa 12 502 175 039
średzki Wojciech Grzelka 63-000 Środa Wielkopolska, ul. Libelta 2 61 285 44 91
Marcin Morawiec 63-012 Dominowo, ul. Sportowa 10A 690 539 664
Andrzej Żołądkowski 63-000 Środa Wlkp., ul. Libelta 2
63-012 Dominowo, ul. Sportowa 10A
61 285 44 91,
723 678 070
Mariola Strauchmann 63-020 Zaniemyśl, ul. Średzka 9
63-000 Środa Wielkopolska, ul. Libelta 2
512 718 074
  Wiesława Kobierska 63-100 Śrem, ul. Sikorskiego 21 61 283 55 25,
723 678 069
Artur Tokarek 63-100 Śrem, ul. Sikorskiego 21 723 678 068
turecki Krzysztof Kwinciak 62-730 Dobra, ul. Wiatraki 13 502 186 357
Leszek Skubiszewski 62-740 Tuliszków, ul. H. Oleksiak 1 512 718 090
Janusz Jurkiewicz 62-704 Kawęczyn 47 502 174 615
Barbara Straszewska 62-710 Władysławów, Rynek 43 797 501 730
Marcin Jaros 62-731 Przykona, ul. Szkolna 7 797 709 942
wągrowiecki Beata Mączyńska 62-290 Mieścisko, ul. Kościuszki 11 784 962 934
Zbigniew Tomczak 62-110 Damasławek, ul. Rynek 8 797 709 949
wolsztyński Henryk Ratajczak 64-200 Wolsztyn, ul. Żeromskiego 16 68 384 24 58,
797 709 941
Zenon Tomys 64-200 Wolsztyn, ul. Żeromskiego 16 502 184 627
Jerzy Michalski 64-200 Wolsztyn, ul. Żeromskiego 16 68 384 24 58
Andrzej Obst 64-200 Wolsztyn, ul. Żeromskiego 16 68 384 24 58,
502 185 891
Katarzyna Kaczmarek 64-200 Wolsztyn, ul. Żeromskiego 16 502 173 230
wrzesiński Paweł Antkowiak 62-300 Września, ul. Kaliska 1 61 436 07 88,
723 678 006
Mariola Piotrowska 62-300 Września, ul. Kaliska 1 61 436 07 88,
502 179 696
Agnieszka Jeżewska 62-300 Września, ul. Kaliska 1 61 436 07 88,
502 173 020
złotowski Monika Górzna 64-915 Jastrowie, ul. Poznańska 9 512 718 100
Kamil Mróz 77-400 Złotów, ul. 8 Marca 5 67 263 53 19,
​508 753 949
Lucyna Białczyk 77-400 Złotów, ul. 8 Marca 5 67 263 53 19,
512 717 757
Zbigniew Staszewski 77-400 Złotów, ul. 8 Marca 5 67 263 53 19
Justyna Chylewska 77-400 Złotów, ul. 8 Marca 5 67 263 53 19,
​512 717 999
Czytany 818 razy Ostatnio zmieniany 10 maja 2020

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.