11 lutego 2014

Lista doradców rolnośrodowiskowych

Opracowanie: Magdalena Świątkowska
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lista doradców rolnośrodowiskowych WODR w Poznaniu (wg stanu na dzień 3.02.2014 r.)

Lp. Powiat Imię i nazwisko Adres biura Telefon
1 chodzieski Janusz Marcinkowski Chodzież , ul. Ofiar Gór Morzewskich 5 067/2810278
723678020
2 chodzieski Krzysztof Leszczyński Chodzież , ul. Ofiar Gór Morzewskich 5 067/2810278
3 chodzieski Anna Szafranek Budzyń,  ul. Lipowa 6 067/2843201
4 chodzieski Andrzej Piętka Szamocin, ul. Rynek 10 067/2144679
5 czarnkowsko-trzcianecki Tadeusz Pertek ul. Kościuszki 88
64-700 Czarnków,
673431698
723678023
6 czarnkowsko-trzcianecki Dorota Wielgosz ul. Kościuszki 88
64-700 Czarnków,
797501683
7 czarnkowsko-trzcianecki Kazimierz Woźnicki Ul. Żeromskiego 14
64-980 Trzcianka
672166550
723678022
8 czarnkowsko-trzcianecki Czesław Nowakowski Ul. Kościuszki 34
64-730 Wieleń
797501684
9 czarnkowsko-trzcianecki Ryszard Wyrwa 64-733 Drawsko
Ul. Powstańców Wlkp 121

Ul. Wojska Polskiego 14
64-761 Krzyż Wlkp
797501680
10 gnieźnieński Grażyna Konieczna(Bartz) Ul. Langiewicza 2
62-230 Trzemeszno
797501685
11 gnieźnieński Mirosława Suchorska Ul.Roosevelta 114, 62-200 Gniezno 61426-48-30,
723678025
12 gnieźnieński Tatiana Pawlicka Łubowo1                 62-260 Łubowo 797501686
13 gnieźnieński Maciej Łykowski ul. Dworcowa 14    62-270 Kłecko 61/4270125(306)
14 gnieźnieński Zbigniew Bręklewicz ul. Różana 48
   62-220 Niechanowo    
0-61427 21 26
15 gostyński Anna  Nosek 63-800 Gostyń    ul. Wrocławska 8       655751677
723678027
16 gostyński Katarzyna Andrzejewska 63-840 Krobia     ul. Powstańców Wlkp.126 655712248
17 grodziski Genowefa Feldgebel ul. Mossego 9 , 62-065 Grodzisk Wlkp. 61/4448288,
723678028
18 grodziski Maria Średzińska ul. Mossego 9 , 62-065 Grodzisk Wlkp. 61/4448288
19 grodziski Kinga Wróbel UMIG Wielichowoul. Rynek 10
64-050 Wielichowo
797501689
61/4433918
20 grodziski Damian Kostański UG Kamieniec,
Ul. Tysiąclecia PP 25
64-061 Kamieniec
797709932
616791846
21 jarociński Jerzy   Pękała ul.Powstańców WLKP 1a   
63-220  Kotlin
62 740 54 84
22 jarociński Jacek Furmaniak ul.Mickiewicza 5
63-210  Żerków
62 740 38 09
23 jarociński Janusz Michałowicz ul.Al.Niepodległości 19a 
63-200 Jarocin
62 747 38 05
723 678 031
24 kaliski Julianna Durman 62-840 Koźminek,
ul. Kościuszki 7
62 76 32 731
25 kaliski Andrzej Marczak 62-831 Korzeniew Słuszków 27              62 72 61 359
26 kaliski Halina Modławska 62-800 Kalisz,      
ul. Kolegialna 4, 
62 75 75 423
27 kaliski Krystyna Nowak 62-860 Opatówek,        
 ul. Kościelna 2
62 76 18 938
28 kaliski Włodzimierz Sędziak 62-814 Blizanów,                Janków 101a       62 75 11 096
29 kępiński Ilona Szeląg-Gruszka Ul.Kościuszki 9/19,
63-600 KĘPNO
797-501-695
30 kępiński Piotr Twardowski Ul.Kościuszki 9/19,
63-600 KĘPNO
627828568,
723678035
31 kolski Dorota Mejsner Chodów 18;
62-652 Chodów
723678036
32 kolski Daniela Frontczak Ul.Turecka 6,
62-604 Kościelec
63-272-23-34
33 kolski Elżbieta Wilk Ul.Turecka 6,
 62-604 Kościelec
63-272-23-34
34 kolski Mariusz Rybczyński Ul. Plac 1000 – lecia P.P. 1, 62-640 Grzegorzew 797 501 696
35 kolski Zbigniew Ostrowski Plac Mickiewicza 1
62-660 Dąbie
691050605
36 kolski Anna Stanisławska Plac Mickiewicza 1
62-660 Dąbie
63 27 10 073
37 kolski Rafał Kotkowski Plac Wolności 3
62-650 Kłodawa
632730613
38 kolski Marta Grzelak ul.Kolejowa 13
62-600 Koło
63 26 16 815
39 kolski Zofia Dąbrowska-Żądło Ul. Główna 6
62-613 Osiek Mały
632717283
40 kolski Maria Krawiecka Ul. 70-lecia Niepodległości Polski 2, 62-635 Przedecz 63- 27-38-534
41 kolski Krzysztof Prusiński Plac Wolności 3
62-650 Kłodawa
63-2730613
42 kolski Danuta  Jaroniewska - Kapalska  60-620 Babiak ul. Poznańska 2 632737576
43 kolski Anna Sierakowska 62-641 Olszówka , Olszówka  15 797709940
44 kolski Ewa Kwapich ul.Kolejowa 13
62-600 Koło
632616814
45 koniński Elżbieta Dryjańska 62-510 Konin                         ul. Hurtowa 1 632438557
632426834
46 koniński Marta Błaszczyk 62-530 Kazimierz Biskupi  Plac Wolności 2 632121317
47 koniński Barbara Gęziak 62-513 Krzymów                   ul. Kościelna 2 632121337
48 koniński Agnieszka Przybyła 62-510 Konin                         ul. Hurtowa 1 632438557
49 koniński Józef Gęziak 62-510 Konin                         ul. Hurtowa 1 632438557
50 koniński Magdalena Kopeć 62-510 Konin                         ul. Hurtowa 1 632438557
51 koniński Alfred Kuźnik 62-580 Grodziec                   ul. Główna 17 632121338
52 koniński Jacek Michalski 62-540 Kleczew                     ul. Strażacka 1 632701114
53 koniński Wanda Nowak 62-571 Stare Miasto            ul. Główna 16 632121319
54 koniński Liliana Tatara 62-586 Rzgów                       ul. Konińska 8   632419053
55 koniński Danuta Tomaszewska 62-560 Skulsk                            ul. Targowa 2 632682030
56 kościański Mirosław Wójcik Ul. Młyńska 15, 64-000 Kościan 655121936
723678040
57 kościański Jan Szczepaniak Ul. Młyńska 15, 64-000 Kościan 655121936
723678041
58 krotoszyński                               Magdalena Krawczyk
ul. Rynek 2
63-760 Zduny
797501700
59 krotoszyński                               Arkadiusz Trąbka ul. Polna 16,
63-700 Krotoszyn
62 725 27 74
62 722 74 96
60 leszczyński Ilona Górska ul.  Powstańców Wlkp. 7
64-111 Lipno
65/5340953
61 leszczyński Małgorzata Siekierska ul. Jeziorna 3, Brenno,
64-150 Wijewo
723678045
797501703
65/5494403
62 leszczyński Anna Łukaszyk-Kędziora ul. Niepodległości 72
64-100 Leszno
65/5200040
65/5261144
63 międzychodzki Władysław Wieczorek ul. Słowackiego 9, 64-400 Międzychód 95 748 29 68
723 678 047
64 międzychodzki Barbara Wróblewska ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 23,
64-420 Kwilcz
957 341 429
797 501 739
65 nowotomyski Roman Szulc Sielinko
ul. Parkowa 2
64-330 Opalenica
519623150
66 nowotomyski Krzysztof Labok Sielinko
ul. Parkowa 2
64-330 Opalenica
519623142
67 nowotomyski Teresa Ewa Tuliszka Sielinko, ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica 784962934
68 nowotomyski Gabriela Borowiak 64-310 Lwówek
ul. Ratuszowa 2
612956609
69 nowotomyski Grażyna Mikołajewska 64-316 Kuślin,            ul. Sczanieckiej 4 519623268
70 obornicki Zbigniew Zając Ul. Sądowa 5
64-600 Oborniki
612960589
723678050
71 obornicki Maciej Tyrakowski Ul. Nowa 2
64–610 Rogoźno
797501740
72 obornicki Krystian Karnicki Ul.  A.Mickiewicza 10 797501741
73 ostrowski Maria Biadała 63-440 Raszków
ul. Rynek 32
62-7343415
74 ostrowski Zbigniew Gronostaj 63-435 Sośnie
ul. Wielkopolska 29
62-7391045
75 ostrowski Elżbieta Nowacka 63-430 Odolanów
ul. Bartosza 14
797501708
76 ostrzeszowski Tomasz Szymański ul. Zamkowa 17,                     63-500 Ostrzeszów 62/730 19 36
77 ostrzeszowski Sylwia Rymanowska ul. Kolejowa 8,                     63-520 Grabów nad Prosną 62/726 14 32 
797 501 711
78 ostrzeszowski Mirosława Kaminik ul. Wieluńska 55,                 63-522 Kraszewice 62/731 20 96
79 pilski Czesława Klonowska 64-920 Piła, ul. Wojska Polskiego 49 b 67 216 03 80
80 pilski Jolanta Klupś 64-920 Piła, ul. Wojska Polskiego 49 b 67 214 80 06;
67 216 01 82
81 pilski Jerzy Markowski ul. Wojska Polskiego 49B 64-920 Piła                               723678056
82 pilski Izabela Saturska Urząd Gminy Białośliwie             
ul. Ks. Kordeckiego 1             
 89-340 Białośliwie

Urząd Gminy             
Miasteczko Krajeńskie            
ul. Dąbrowskiego 16            
89-350 Miasteczko Kraj.
723678057
83 pilski Grażyna Barczykowska Urząd Gminy Kaczory      
ul. Dworcowa 22          
 64-810 Kaczory
67/2842371 w.46
84 pleszewski Danuta Matusiak Marszew 24;     63-300 Pleszew 627427394
85 pleszewski Andrzej Otto UG Gołuchów  Ul. Lipowa 1;     63-322 Gołuchów 627617692
86 pleszewski Jolanta Szczepańska Marszew 24; 63-300 Pleszew; pok. 205 62 74 29 445
87 pleszewski Andrzej Machowicz Marszew 24; 63-300 Pleszew; pok. 205 62 74 29 444
88 pleszewski Jolanta Szydłowska Marszew 24;     63-300 Pleszew 627427237
89 poznański Wiktoria Maciejewska ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 86 30 418
90 poznański Magdalena Stachowiak ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 86 304 39
91 poznański Magdalena Świątkowska ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 86 304 39
92 poznański Izabela Mroczek ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 86 304 11
93 poznański Romuald  Buczkowski ul. Węgorka 20  
60-318 Poznań
723678060
94 poznański Elżbieta Rzeszowska ul. Węgorka 20
60-318 Poznań
723678061
95 poznański Iwona Graf ul. Węgorka 20
60-318 Poznań
723678060
96 poznański Magdalena Pawłowska ul. Śremska 75a
62-00 Mosina
795501716     
61 6796415
97 poznański Jarosław Cieśla ul. Powstańców Wlkp. 28         62-010 Pobiedziska  606837568
618153000
98 poznański Ewa Dewo ul. Dworcowa 5   62-052 Kostrzyn 797501717   616791508
99 poznański Anna Kucharska ul. Łąkowa 7    62-070 Dopiewo  505879133    618941660
100 poznański Kazimierz Surdyk ul. Poznańska 4  63-005 Kleszczewo 797501720     618176033
101 poznański Tadeusz Przybecki ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
618 630 429;
723 678 015
102 poznański Piotr Kujawa ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
618630427
103 poznański Marek Szymański ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
618630427
104 poznański Lucyna Grudzień-Kozaczka ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 86 304 25
105 poznański Aleksander Łukasiewicz ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 86 304 34
106 poznański Maciej Szłykowicz ul. Sieradzka 29,
60-163 Poznań
61 863 04 46
723 678 018
107 rawicki Halina Funka Gołaszyn 60
63-940 Bojanowo
65/5456463
108 rawicki Ryszard Paprocki ul. Buszy 5
63-900 Rawicz
65/5452971
109 rawicki Wioletta Kmiećkowiak Gołaszyn 60
63-940 Bojanowo
65/5456463
110 słupecki Adam Kwapich ul. Warszawska 16
62-400 Słupca
632771538
723678064
111 słupecki Julita Maślińska ul. Kościelna 4
62-410 Zagórów
632121327
797501724
112 słupecki Danuta Woźniak ul. Warszawska 16
62-400 Słupca
632771538
113 słupecki Ewa Wziętek ul. Rynek 26
62-406 Lądek
632763192
114 szamotulski Janusz Brodzik Gałowo  ul. Wierzbowa 10      64-500 Szamotuły 612920669  797501744
115 szamotulski Eugeniusz Wiśniewski Gałowo  ul. Wierzbowa 10      64-500 Szamotuły 612920669
116 szamotulski Jerzy Kryś Duszniki ul. Jana Pawła II 9, 64-550 Duszniki 616792483   723678067
117 średzki Andrzej Żołądkowski 63-000 Środa Wielkopolska
ul. Berwińskiego 1
612854491
118 średzki Hanna Frąckowiak 62-012 Dominowo
ul. Centralna 7
797709935
119 średzki Wojciech Grzelka 63-000 Środa Wielkopolska
ul. Berwińskiego 1
612854491
120 średzki Mariola Strauchmann 63-020 Zaniemyśl
ul.Średzka 9
612857307
121 śremski Kruk Zdzisław  Śrem ul. Sikorskiego 21.  63-100 Śrem 61-2835525
723678068
122 śremski Kobierska Wiesława Śrem ul. Sikorskiego 21.  63-100 Śrem 61-2835525
723678068
123 śremski Tokarek Artur Brodnica 41 
63-112 Brodnica
797709936
124 śremski Kmiecik Zofia Dolsk Pl. Wyzwolenia 3, 63-140 Dolsk 61-2825562
125 turkowski Marcin Jaros Przykona 62-731, 
ul. Szkolna7
797709942
126 turkowski Janusz Jurkiewicz  Turek 62-700,                      ul. Nowa22 63-2784717
127 turkowski Krzysztof Kwinciak Dobra 62-730,                       ul. Wiatraki 13 63-2799004
128 turkowski Leszek Skubiszewski Tuliszków 62-740,
ul. Buczka1
63-2793560
129 turkowski Barbara Straszewska Władysławów 62-710
ul. Rynek 43
723678073
130 turkowski Zofia Szymańska  Turek 62-700,              
ul. Nowa  22
63-2784717
131 wągrowiecki Beata Mączyńska U Gm. Mieścisko
Pl.Powstańców Wlkp. 13
62-290 Mieścisko
61-4284164
132 wągrowiecki Zbigniew Tomczak U Gm. Damasławek
Ul. Rynek 8
62-110 Damasławek
797709949
133 wolsztyński Katarzyna Kaczmarek Ul.Żeromskiego 16,
64-200 Wolsztyn
68 384 24 58
134 wolsztyński Jerzy Sita Ul.Żeromskiego 16,
64-200 Wolsztyn
68 384 24 58
135 wolsztyński Andrzej Obst Ul.Żeromskiego 16,
64-200 Wolsztyn
638842458
136 wolsztyński Henryk Ratajczak Ul.Żeromskiego 16,
64-200 Wolsztyn
68 384 24 58
137 wolsztyński Zenon Tomys Ul.Żeromskiego 16,
64-200 Wolsztyn
68 384 24 58
138 wolsztyński Jerzy Michalski Ul.Żeromskiego 16,
64-200 Wolsztyn
68 384 24 58
139 wrzesiński Dorota Gumienna 62-300 Września
ul. Kaliska 1
61 43-60-788
140 wrzesiński Mariola Piotrowska 62-300 Września
ul. Kaliska 2
61 43-60-788
141 wrzesiński Karol Jankowski 62-300 Września
ul. Kaliska 3
61 43-60-788
142 wrzesiński Paweł Antkowiak 62-300 Września
ul. Kaliska 4
61 43-60-788
143 złotowski Monika Górzna UGiM Jastrowie        ul. Żymierskiego 79 64-915 Jastrowie 67 266 20 86
144 złotowski Zbigniew Staszewski ul. 8-go  Marca 5       77- 400 Złotów 67 263 53 19
145 złotowski Kamil Mróz ul. 8-go  Marca 5       77- 400 Złotów 68 263 53 19
146 złotowski Krzysztof Sobotka ul. 8-go  Marca 5       77- 400 Złotów 69 263 53 19
147 złotowski Leokadia Baranowska UMiG Krajenka         ul. Wł. Jagiełły  9     77-430 Krajenka 67 263 88 10
148 złotowski Wojciech Karczewski ul. Wł. Jagiełły  9     77-430 Krajenka 68 263 88 10
Czytany 5136 razy

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.